Soutěže

Výsledky Mukařovského uzlování 2013

Hasiči přivezli ze soutěže v uzlování zlato a bronz
Na letošní Mukařovské uzlování přijelo 20 družstev MH, aby si prověřily zručnost ve vázání uzlů na čas. Váže se pět uzlů - plochá spojka, lodní uzel, tesařský uzel, zkracovačka a úvaz na proudnici. Naše družstvo MH ve složení Adéla Benešová, David Bílý, Filip Kohout, Kryštof Kohout, Matěj Skořepa a Kateřina Vrbová, se umístilo na třetím místě.
Ještě větší úspěch jsme získali v kategorii jednotlivců, kde Kačka Vrbová zvládla uvázat uzle rychleji než všech 88 soupeřů a získala zlatou medaili.
Ze staršího družstva se zúčastnila pouze Barbora Hanzlová, která skončila v jednotlivcích na 13. místě.
Luboš Vrba

Výsledky okresního kola soutěže Plamen 2012 - Mnichovice 12.-13. května 2012

Jako každý rok i letos nás mladí hasiči reprezentovali v okresním kole soutěže hasičů – Plamen. Soutěž se tentokrát konala na hřišti v Mnichovicích o víkendu 12. 5. – 13. 5. Zúčastnila se dvě družstva v kategorii "mladší" (6 – 11 let). I přes velmi chladné počasí šli mladí hasiči do soutěže s nadšením. Soutěž obsahovala štafetu požárních dvojic - ve které MH získali první místo, štafetu 4 x 60 m (s hasičskými úkoly) – kde získali druhé místo a požární útok - ve kterém získali čtvrté místo. K těmto výsledkům se připočítávaly i výsledky podzimní soutěže požární všestrannosti – kde MH získali první místo.
 První družstvo mladých hasičů obsadilo celkově druhé místo v této celoroční soutěži, v konkurenci jedenácti družstev. Je to družstvo ve složení: David Bílý, Eliška Kloužková, Kateřina Vrbová, Krištof Kohout, Jan Plášil, Marek Halík, David Halík, Tomáš Kršek, Mirek Kršek, Jan Příplata.
 Druhé družstvo tvořili mladší děti z kroužku a obsadili sedmé místo. Jsou to: Anna Růžičková, Adéla Benešová, Kristýna Plášilová, Matěj Skořepa, Martin Vrba, Jan Průša, Adam Fokt.

Výsledky Závodu požárnické všestrannosti - Úvaly 8.10. 2011

Senohrabští mladí hasiči se 8. října zúčastnili okresního kola Závodu požárnické všestrannosti v Úvalech. V konkurenci 11 týmů se nejlépe vyrovnali s nástrahami tratě jako jsou běh, střelba, překonání překážky pomocí vodorovného lana, topografie, uzlování, požární ochrana, zdravověda a umístili se na 1. místě.

Vítězný tým ve složení Kateřina Vrbová, Kryštof Kohout, Miroslav Kršek, David Bílý, Marek Halík

Výsledky Plamen 2011

V kategorii mladších soutěžila dvě družstva Senohraby „A“ a „B“ první družstvo obsadilo nádherné druhé místo, druhé družstvo bohužel obsadilo až příčku devátou. V kategorii starších naše družstvo obsadilo třetí místo. Všem zúčastněným děkujeme za reprezentování sboru a blahopřejeme k výborným výsledkům.

Výsledky Mukařovského uzlování 2011

Mladší družstvo se umístilo na 6. místě (z 13 družstev) a v jednotlivcích se nejlépe umístila Kateřina Vrbová na 6. místě (ze 72 soutěžících). V kategorii starší jsme se zúčastnili pouze v jednotlivcích, kde nejlepšího výsledku dosáhla Lucie Vrbová na 7. místě (ze 78 soutěžících).

Výsledky Závodu požárnické všestrannosti - Tehov 2.10. 2010

Závod v Tehově pro nás skončil úspěšně. Starší družstvo obsadilo 2. místo, mladší družstvo A 2. místo a mladší družstvo B 8. místo. Podrobné výsledky v přiloženém souboru.

Celkové výsledky hry Plamen - 2009/2010

Přinášíme celkové výsledky hry Plamen. Družstvo mladších žáků obsadilo celkově nádherné 3. místo. Družstvo starších žáků skončilo na místě 4. Podrobné výsledky jednotlivých disciplín naleznete v přiložených souborech.

Závod požární všestrannosti - 10. 10. 2009

V letoším roce zorganizoval Závod požární všestrannosti nás Sbor dobrovolných hasičů Senohraby na Vávrově palouku. V kategorii mladší jsme obsadili 4. místo z 11 družstev a v kategorii starší 6. místo ze 14 družstev.